Ako ošetrovať vlasy arganovým olej

aplikácia arganového oleja na vlasyVlasy sú právom označované za korunu ženskej krásy. Ak túžite po neodolateľnej "hrive" skúste to s týmto prírodným zázrakom.

Zábal pre suché, jemné či nepoddajné vlasy: Vmasírujte primerané množstvo BIO arganového oleja do vlhkých vlasov a pokožky hlavy. Nechajte hodinku pôsobiť v teple pod fóliou , potom zmyte prírodným šampónom. Zábal dodá vlasom potrebné živiny, pružnosť i lesk. Zábal aplikujte podľa potreby 1-2 krát za mesiac.

Kučeravé vlasy: Kučeravé vlasy su zvačša suché a potrebujú viac vyživy pre ich zdravší vzhľad. Aplikujte vyššie spomínaný zábal aspoň raz mesačne. Vaše vlasy budú po zábale v arganovom oleji jemnejšie na dotyk a lesklejšie na pohľad.

Poškodené vlasy: Ak máte vlasy poškodené od častého žehlenia, fénovania a pobytu na priamom slnku, je Arganový olej to pravé pre ich posilnenie. Zábal aplikujte 1-3 krát do mesiaca, až k úplnému zlepšeniu ich kvality. Navráti im vitalitu, lesk a pružnosť.

Rozštiepené končeky: Ak sa Vám štiepia končeky vlasov, nakvapkajte si na prsty malé množstvo arganového oleja a jemne ho votrite končekov vlasov. Nechajte pôsobiť aspoň hodinku a následne podľa potreby zmyte teplov vodou, prípadne malým množstvom prírodného šampónu. Po zastrihnutí končekov vlasov si v čo najkratšom čase túto procedúru zopakujte. Podľa potreby opakujte 2-4 krát do mesiaca.

Ľahšie rozčesávanie: Nakvapkajte si arganová olej na končeky prstov (1-2 kvaky) a rovnomerne votrite do dreveného hrebeňa. Každé následné rozčesávanie bude ľahšie a ľahšie.

použite  Arganový olej aj na svoje nechty